Шафа-4 горіх екко Компаніт 74х54х212 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 16 або після 16.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити шафи:
- ширина 73,7 см
- глибина 53,6 см
- висота 212 см
| венге комбі | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| яблуня | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | німфея альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2120 мм |
| Глибина шафи | 536 мм |
| Ширина шафи | 737 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук |
- Ціна: 5 906 ₴























