Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Характеристики:
- ширина 81 см
- глибина 33,2 см
- висота 72,6 см
- глибина в розгорнутому вигляді 170 см
| яблуко | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге темний | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 726 мм |
| Довжина столу | 332 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Ширина столу | 810 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 910 ₴

























