Тумба під ТВ МС-4 горіх екко Компаніт 90х47х53 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 342 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити тумби у зібраному вигляді:
- Ширина: 90 см;
- Висота: 52,6 см;
- Глибина: 46,4 див.
| білий | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| яблуня | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 526 мм |
| Глибина тумби | 464 мм |
| Ширина тумби | 900 мм |
- Ціна: 2 342 ₴






















