Комод 4-2-2 вільха Компаніт 134х45х92 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити:
- Ширина: 133,8 см;
- Висота: 91,3 см;
- Глибина: 44,8 див.
- Вага 52,2 кг
| венге комбі | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91.3 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Ширина комода | 133.8 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вільха |
| Ширина виробу | 134 |
| глибина вироби | 45 |
- Ціна: 6 502 ₴
























































