Стіл письмовий Студент-2 яблуня Компаніт 120х60х75 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 084 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Яблуня |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
- Ціна: 4 084 ₴






















