Шафа-7 вільха Компаніт 160х54х218 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити шафи:
- ширина 160 см
- глибина 53,6 см
- довжина 217,6 см
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2176 мм |
| Глибина шафи | 536 мм |
| Ширина шафи | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 13 786 ₴
























