Стіл письмовий школяр горіх екко Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 268 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka
Габарити столу:
- ширина 100 см
- глибина 54,5 см
- висота 73,5 см
- вага 27,4 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису столу, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Висота | 735 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
- Ціна: 2 268 ₴








































































