Стіл письмовий Пі пі-1 дуб сонома Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 958 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 956 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 11175 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
- Ціна: 2 958 ₴

























