Шафа книжкова КШ-4 дуб сонома Компаніт 110х35х174 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 526 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1100 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 1796 мм |
- Ціна: 4 526 ₴





















