Оригінальна шафа-3У кутовий венге комбі Компаніт 80х80х195 см
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній 10%
Адресна доставка по р Київ 550 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 16 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити шафи:
- ширина 80,2 см
- глибина 80,2 см
- висота 195 см
- вага 44 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 802 мм |
| Глибина шафи | 802 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Ні |
- Ціна: 6 113 ₴

























