*Даний товар відправляємо тільки по 100% передоплаті.
Вішалка-3 виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Вішалка це незамінний елемент корпусних меблів для передпокою в кожному будинку.
Вішалка-3 включає в себе 2 секції і 3 гачка під ними.
Матеріал ламінована ДСП фірми Swisspan (Швейцарія).
Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон), в комплекте с фурнитурой и схемой для сборки, все технические отверстия просверлены, так что собрать его самому не составит особого труда.
Изделие необходимо осмотреть на наличие брака до момента сборки. Если такое будет иметь место (что очень редко) мы все исправим за свой счет.
Доставка по всей Украине, предоплата равна примерной стоимости доставки в одну сторону. Отправляем перевозчиком Новая почта.
Габариты вешалки:
- Ширина: 90 см;
- Высота: 30 см;
- Глубина: 21,6 см.
Характеристики упаковки:
- длина 90 см
- ширина 30,2 см
- висота 3,2 см
- вага 6 кг
| венге темний | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| махонь | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори вішалки:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Бук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 60 |
- Ціна: 788 ₴






















