*Даний товар відправляємо тільки по 100% передоплаті.
Вішалка-3 виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Вішалка це незамінний елемент корпусних меблів для передпокою в кожному будинку.
Вішалка-3 включає в себе 2 секції і 3 гачка під ними.
Матеріал ламінована ДСП фірми Swisspan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Доставка по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону. Відправляємо перевізником Нова пошта.
Габарити вішалки:
- Ширина: 90 см;
- Висота: 30 см;
- Глибина: 21,6 див.
Характеристики упаковки:
- довжина 90 см
- ширина 30,2 см
- висота 3,2 см
- вага 6 кг
| венге темний | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| альба | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори вішалки:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | альба | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 60 |
- Ціна: 788 ₴























