Матеріал ламінована ДСП фірми Swisspan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Доставка по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону. Відправляємо перевізником Нова пошта.
Габарити дзеркала:
- Ширина: 36 см;
- Висота: 102 см;
- Глибина: 2 див.
Характеристики упаковки:
- довжина 108 см
- ширина 42 см
- висота 25 см
- вага 4 кг
| венге темний | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| махонь | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори корпусу дзеркала:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1020 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Глибина | 20 мм |
| Тип | Дзеркало |
- Ціна: 1 308 ₴























