Передпокій Фаїна вільха Компаніт 55х38х195 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 784 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Передпокій Фаїна від виробника меблева фабрика Компаніт (Україна).
Адресна доставка по м. Київ кур'єром з 10.00 до 16.00
- по м. Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 80 грн за кожний поверх.
Матеріал – ламінована ДСП, цей якісний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку. Виготовлена з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія).
Передпокій доставляється клієнту у фабричній упаковці в розібраному вигляді з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати її можна самому без особливих зусиль.
Здійснюємо відправку по всій Україні перевізниками: Нова пошта (накладений платіж). У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати товар у розстрочку.

Габарити передпокою:
- ширина 55 см
- висота 195 см
- глибина 38 см
- вага 41 кг
Габарити упаковки:
- довжина 195,2 см
- ширина 38,2 см
- висота 10,5 см
| яблуня | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | махонь |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, Можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Вільха |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 550 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 195 |
| Ширина виробу | 55 |
- Ціна: 3 784 ₴



















































