Тумба під взуття ТО-8 горіх екко Компаніт 60х38х60 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
- Код: 01151
2 100 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити тумби:
- Ширина: 60 см;
- Висота: 60 см;
- Глибина: 38 див.
- вага 20 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге комбі |
![]() |
![]() |
| вільха | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 100 ₴























