Комод К-3 ролики венге темний 100х38х73 см Еверест
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надсилання Новою поштою за передоплатою 500 грн.
Комод К-3 виробник меблева фабрика Еверест (Україна).
Характеристики комода:
- Комод К-3 складається з 4 висувних ящиків на роликових напрямних і двох містких поличних відділень із двостулковими дверима.
- Комод виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
- Ящики на роликових напрямних.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Габарити комода в зібраному вигляді:
- Ширина 100 см
- Глибина 38 см
- Висота 73 см
| венге комбі | венге темний | дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата накладеною платежею Гарантуємо високу якість товару

Доставка у всі регіони України Швидка адресна доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
- Ціна: 3 639 ₴











