Комод для спальні К-3 венге комбі 1000х730х380 мм Еверест
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 400 грн.
Габарити комода:
- Ширина 100 см
- Глибина 38 см
- Висота 73 см
- Вага 39 кг
| венге комбі | венге темний |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | схема |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + Дуб молочний, Дуб молочний, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
- Ціна: 3 639 ₴














