Комод 4-1П дуб сонома Компаніт 61х47х110 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити комода:
- Ширина: 60,2 (без полиць 40,4) см;
- Висота: 110 (без полиць 90) см;
- Глибина: 47 см;
- вага 30 кг.
| альба (білий) | яблуня |
![]() |
![]() |
| венге комбі | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 110 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 60 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 904 ₴























