Комод на телескопах 5П дуб сонома Компаніт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити комода:
- Ширина: 80,3 см;
- Висота: 89,1 см;
- Глибина: 38 см;
- вага 31,4 кг.
| венге комбі | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
|
| альба (білий) | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 89.1 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 80.3 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| напрямні | телескопічні повного висування |
- Ціна: 3 442 ₴
























