Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити ліжка:
- Висота 70 см
- Ширина 94,4 см
- Довжина 204,2 см
- Спальне місце - 90*200 см
- Вага 70 кг
Ліжко не комплектується матрацом, Ви можете придбати матрац окремо, натисніть кнопку нижче:
| альба (білий) | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге темний | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 70 см |
| Довжина ліжка | 204.2 см |
| Ширина ліжка | 94.4 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 6 300 ₴
























