Стіл кухонний КС-9 дуб сонома Компаніт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити столу:
- ширина 90 см
- глибина 55 см
- висота 72,6 см
- вага 12 кг
Можливі кольори:
| альба (білий) | яблуня |
![]() |
![]() |
| венге темний | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 756 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 2 177 ₴























