Стіл письмовий Учень-3 вільха Компаніт 120х60х74 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити столу:
- ширина 120 см
- глибина 60 см
- висота 73,8 см
- вага 26 кг
Можливі кольори столу:
| альба (білий) | яблуня |
![]() |
![]() |
| венге темний | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | схеми |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Вільха |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 738 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 048 ₴























