Тумба під взуття ТО-12 білий Компаніт 90х38х66 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 605 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 605 ₴






















