Стіл кухонний КС-1 вільха Компаніт 90х59х72 см, Доставка на точку видачі Rozetka БЕЗКОШТОВНА

- Готово до відправки
1 527 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка на точку видачі Rozetka БЕЗКОШТОВНА
Характеристики:
- ширина 59 см
- глибина 90 см
- висота 72 см
Можливі кольори:
| ВІЛЬХА | ЯБЛУНЯ |
![]() |
![]() |
| ДУБ СОНОМА | БІЛИЙ |
![]() |
![]() |
| ГОРІХ ЕККО | ВЕНГЕ |
![]() |
![]() |
| БУК | |
![]() |

Можливі кольори:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Вільха |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 71 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 71 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 71 мм |
| Ширина столу | 590 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного стола | Немає |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 1 527 ₴





















