Стіл кухонний КС-3 білий Компаніт 118х59х73 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 040 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Характеристики:
- ширина 59 см
- ширина в розгорнутому вигляді 90 см
- глибина 90 см
- глибина в розгорнутому вигляді 118 см
- висота 73 см
Можливі кольори:
| ВІЛЬХА | ЯБЛУНЯ |
![]() |
![]() |
| ДУБ СОНОМА | БІЛИЙ |
![]() |
![]() |
| ГОРІХ ЕККО | ВЕНГЕ |
![]() |
![]() |
| БУК | |
![]() |

Можливі кольори:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Німфея Альба |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 73 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1180 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 73 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 73 мм |
| Ширина столу | 590 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного стола | Да |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 2 040 ₴





















