Стіл кухонний КС-5 горіх екко Компаніт 120х70х74 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 114 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Характеристики:
- ширина 120 см
- глибина 70 см
- висота 73,6 см
- вага 24 кг
- в розкладеному вигляді 164 см
Можливі кольори:
| бук | яблуня |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге темний |
![]() |
![]() |

Можливі кольори:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 736 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1640 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного стола | Да |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 3 114 ₴




















