Стіл кухонний КС-6 горіх екко Компаніт 100х60х74 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Характеристики:
- ширина 100 см
- глибина 60 см
- висота 73,6 см
- вага 17 кг
Можливі кольори:
| бук | яблуня |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге темний |
![]() |
![]() |

Можливі кольори:
| венге темний | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 736 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 1 873 ₴





















