Матрац SLEEP&FLY DAILY 2В1 90*200 см
Матрац Daily 2 в 1 – це двосторонній ортопедичний матрац преміум-класу з двома різними ступенями жорсткості.
Зимова сторона матраца містить ніздрюватий пінополіуретан — полімер, що має еластичну пористу структуру. Пінополіуретан — найбільш м'який і комфортний настилочний матеріал, який застосовується в матраці Daily 2 в 1.
Шар термовойлока захищає пінополіуретан від металевих пружин додає матрацу додаткову жорсткість і пружність, дозволяючи рівномірно розподіляти навантаження.
Літня сторона матраца містить латексированную кокосову плиту, виготовлену за технологією PoliTex. На одній стороні розташована сітка з 100% поліестерового матеріалу, завдяки якій волокна кокоса захищені від дії пружин.
Пружинний блок матраца Daily 2 в 1 складається з незалежних пружин «Pocket Spring». Кожна пружина знаходиться в окремому мішечку, що дозволяє точково розподілити навантаження між ними і досягти вираженого ортопедичного ефекту. Пружинний блок «Pocket Spring» скріпляє по периметру рамою з прокатної сталі, завдяки якій пружини фіксуються на краю матраца і не вириваються назовні. Матрац Daily 2 в 1 містить 272 пружини на кв. метр.
Таке поєднання різної жорсткості сторін в матрац Daily 2 в 1 створює ефект відпочинку на двох різних матрацах, що благотворно впливає на ваше здоров'я і настрій.
Чохол матраца Daily 2 в 1 виготовлений з бельгійської жаккардової тканини з мікрофіброю білого кольору підвищеної міцності. На чохол нанесені логотипи Sleep&Fly.
З одного боку, чохол матраца прошитий шарами синтепону і хлопкойвой вати, а з іншого — шарами синтепону і шерстяного волокна. Бавовна володіє чудовими абсорбуючими властивостями, а шерсть рівномірно поширює тепло по всьому матрацу. Така конструкція чохла забезпечує комфортний сон як влітку, так і взимку.
Чохол матраца Daily 2 в 1 містить аератори для забезпечення циркуляції повітря усередині матраца.
| висота, мм: | 200 |
| ширина, мм: | 900 |
| довжина, мм: | 2000 |
| склад матраца: |
|
| тип матраца: | двосторонній, різна жорсткість сторін, "Зима-Літо" |
| максимальне навантаження: | 130 |
| анатомічний ефект: | так |
| ортопедичний ефект: | так |
| гарантія на пружинний блок: | 5 років |
| жорсткість: | одна сторона III (середня) друга IV (тверда) |
Правильно підібраний матрац допоможе Вам:
| Позбутися від хронічної втоми і недосипання – нарешті Ви виспіться! | Позбавить Вас від колючих і грызущей болю в шиї. | Болі в поперековій області, які призводять до оніміння пальців стоп – залишаться в минулому. |
![]() |
![]() |
![]() |
| Профілактика Варикозного Розширення Вен (ВРВ) у вагітних. | Зняти втому ніг і покінчити з постійними набряками | Відновить після тривалих фізичних навантажень. |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару

Доставка в Усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Висота | 20 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
- Ціна: 6 065 ₴







