Банкетка Кім Дуб карі білий + Сан-рено 164.4х40х44.5 см Мебель Сервис
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляєм Новою Поштою по передплаті 10%

🕮 Каталог системи Кім
Банкетка Кім - це елемент модульної системи Кім. Банкетка з м'яким сидінням має простір для зберігання речей за відкидним сидінням. Зазвичай банкетку розташовують у ізножья ліжка, сюди зручно скласти речі, роздягнувшись перед сном. Вдень можна при необхідності посидіти, не зім'явши застелене ліжко, так і нежданих відвідувачів розмістити. Багато місця вона у кімнаті не займе, але інтер'єр прикрасить своїм стильним виглядом обов'язково!Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. За рахунок комбінації в світлих деревних тонів фактур розширює простір.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Дуб карі білий
- Колір фасаду - Сан-ремо
Габарити:
- Ширина - 164,4 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 44,5 см
- Вага - 24,5 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка по Києву 550 грн
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 80 грн/пачка (мінімум 150 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| Дуб карі білий + Сан-рено |
![]() |
Інші вироби Кім системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Колір | Каррі |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1644 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 445 мм |
| Вага | 24.5 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Так |
- Ціна: 3 317 ₴

















