Дзеркало Фантазія МЕБЛІ-СЕРВІС венге темний (63х79 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по 100% передоплаті.
🕮 Каталог системи Фантазія
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).Дзеркало Фантазія - це елемент модульної системи Фантазія. дзеркало є компактним варіантом, зручним до розміщення на будь підходящої стіні вашої спальної кімнати для створення невеликої зони догляду за собою. Використання при його виготовленні високоякісної амальгами і надійне підгрунтя з якісного ДСП гарантують довгий термін експлуатації цього корисного предмета меблів.
Матеріали та колір:
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду - дзеркало
Колір корпусу - венге темний
Габарити:
- ширина - 63 см
- висота - 79 см
- вага - 10 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 400 грн, по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- ЕКСПРЕС Доставка (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| венге темний |
![]() |
Інші вироби системи Фантазія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10000 кг |
- Ціна: 1 100 ₴
























