Комод 1Д4Ш Кім МЕБЛІ-СЕРВІС Дуб карі білий + Сан-рено (160.6х45.2х107.5 см)

- Готово до відправки
7 021 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

🕮 Каталог системи Кім
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Комод Кім - це елемент модульної системи Кім. Двоколірний комод має 4 висувних ящика, 4 відкриті полички і 2 відділення закриті дверцятами. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. За рахунок комбінації в світлих деревних тонів фактур розширює простір .
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Дуб карі білий
- Колір фасаду - Сан-ремо
Габарити:
- ширина - 160,6 см
- глибина - 45,2 см
- висота - 107,5 см
- вага - 72,8 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 400 грн, по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- ЕКСПРЕС Доставка (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| Дуб карі білий + Сан-рено |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби Кім системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб карі білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 107.5 см |
| Глибина комода | 45.2 см |
| Ширина комода | 160.6 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 7 021 ₴


















