Комод Mebel Service 4Ш Тіпс Дуб самоа + Білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляєм Новою Поштою по передплаті 10%
* Ще можливо замовити модель в одному кольорі - Дуб самоа, тобто фасад в колір корпусу.

🕮 Каталог системи Типс
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Комод Типс - це елемент модульної системи Типс. Універсальна модульна система Типс розроблена для підліткової або дитячої кімнати, але може бути використана в сучасних вітальнях, спальнях, вітальнях. Двоколірний комод має 4 висувних ящика. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. За рахунок комбінації в світлих деревних тонів фактур розширює простір.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Дуб самоа
- Колір фасаду - Білий (матовий)
Габарити:
- Ширина - 83,4 см
- Глибина - 34,3 см
- Висота - 85 см
- Вага - 33,5 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Палітра кольорів:
| Дуб самоа | Білий |
![]() |
![]() |
Фотографії
![]() |
![]() |
Інші вироби системи ТИПС
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа, Білий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 83.4 см |
| Глибина комода | 34.3 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 3 060 ₴













