Ліжко Кім 160х200 см з ламелями Дуб карі білий + Сан-рено
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті 10%

🕮 Каталог системи Кім
Ліжко Кім - це елемент модульної системи Кім. Модель 2019 року. Це двоспальне ортопедичне ліжко виконана в світлому тоні деревних фактур.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 550 грн
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 80 грн/пачка (мінімум 150 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 550 грн).
Палітра кольорів:
| Дуб карі білий + Сан-рено |
![]() |
Інші вироби Кім системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сантана |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208.8 см |
| Ширина ліжка | 168.8 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98.7 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
- Ціна: 7 024 ₴
















