Ліжко з навісними тумбочками Фієста МЕБЛІ-СЕРВІС 160х200 дуб апріл / чорний (з ламелями)

- Готово до відправки
- Код: 365499
10 100 ₴
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
*Увага, не забудьте придбати матрац! Пропонуємо вибрати 👉матрац👈, рекомендований розмір 160х200 см.
🕮 Каталог системи Фієста

Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Ліжко Фієста - це елемент модульної системи Фієста. На широкому узголів'я кріпляться ліжок, що дозволяє їм не торкатися підлоги, також вони мають телескопічні направляючі. Це елегантна, двоспальне ортопедичне ліжко, володіє красивим двоколірним узголів'ям і виконана у світлих приємних тонах.
Телескопічні направляючі
Матеріал корпусу - ЛДСП
Матеріал фасаду - ЛДСП
Колір корпусу - дуб апріл
Колір фасаду - чорний (вибіркове лакування)
- Ширина - 265,2 см
- Довжина - 208,9 см
- Висота - 91,2 см
- Вага - 108 кг
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 400 грн, по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Доставка ЕКСПРЕС (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| дуб апріл / чорний | дуб золотий / білий | ||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару,

Доставка в Усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91.2 см |
| Довжина ліжка | 208.9 см |
| Ширина ліжка | 265.2 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
- Ціна: 10 100 ₴
















