Ліжко з тумбами Маркос МЕБЛІ-СЕРВІС 160х200 дуб самоа з ламелями
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
*Ліжко матрацом не комплектується. Пропонуємо вибрати 👉матрац👈, рекомендований розмір 160х200 см.
🕮 Каталог системи Маркос
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Ліжко Маркос - дизайн у цієї класичної двоспальним моделі наділений строгими прямими лініями. Прямокутне високе узголів'я гармонує з прямокутними міцними ніжками вироби, такий же геометричної форми. Світлий деревний відтінок Дуб самоа відмінно гармонує з глянцевою білою вставкою на головах.
|
Матеріали та колір:
Матеріал корпусу: ДСП |
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Изделие необходимо осмотреть на наличие брака до момента сборки. Если такое будет иметь место (что очень редко) мы все исправим за свой счет.
- Отправляем по всей Украине перевозчиком компании НОВА ПОШТА за счет клиента, при внесении предоплаты, как на отделение, так и адресную до подъезда курьером. За целостность груза при перевозке отвечает НОВА ПОШТА. Пожалуйста, указывайте отделение без ограничения по весу.
Адресная доставка курьером:
- Доставка СТАНДАРТ (от 2 дней): по Киеву 400 грн, по Киевской области 400 грн + 10 грн/км от КП.
- ЕКСПРЕС Доставка (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| дуб самоа / білий | андерсен / дуб апріл |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85.2 см |
| Довжина ліжка | 203.6 см |
| Ширина ліжка | 166.4 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 500 ₴















