Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
* Продається тільки в комплекті.
* Без підсвічування.

Виробник МЕБЛІ-СЕРВІС Україна.
Стінка виконана в двокольоровому стилі відтінків деревних фактур. Шафа укомплектована штангою для одягу.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП, скло
- Колір корпусу - Венге
- Колір фасаду - Дуб самоа
Габарити:
- Ширина - 300 см
- Глибина - 52,5 см
- Висота - 203,5 см
- Вага - 216 кг
Габаритні розміри ніші під ТВ:
- Ширина - 1100 см
- Висота - 106,5 см
Схема

Палітра кольорів
Фотографії
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма), зональна |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 1065 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2035 мм |
| Глибина стінки | 525 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3000 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
- Ціна: 12 528 ₴






























