Оригінальна стінка Монтреал МЕБЛІ-СЕРВІС Андерсон пайн + Дуб апріл (315х45х200 см)

- Готово до відправки
14 668 ₴
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі 10%

Виробник МЕБЛІ-СЕРВІС Україна.
Стенка выполнена в стиле минимализма, которая очень практична. Она имеет в основе светлый оттенок, а с карнизы и столешница идут из в тон дерева.
Центральную часть занимает тумба для мультимедийной аппаратуры с двумя открытыми полочками под столешницей в центре и двумя закрытыми емкостями по обе стороны от них. Просторная столешница встроена в конструкции шкафов – витрин с обеих сторон тумбы.
Две разновысокие витрины с закрытыми и открытыми полками за стеклянными и глухими дверками предоставляют возможность для размещения множества вещей и украшений интерьера гостиной.
Між вітринами над тумбою розташована відкрита довга полиця, на якій затишно влаштуються книги або доповнення до прикраси приміщення.
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП, скло
- Колір корпусу - Андерсон пайн
- Колір фасаду - Дуб апріл
- Ширина - 315 см
- Глибина - 45 см
- Висота - 200 см
- Вага - 160 кг
Габаритні розміри ніші під ТВ:
- Ширина - 132 см
- Висота - 91 см
![]() |
Палітра кольорів
| Андерсон пайн + Дуб апріл |
![]() |
Фотографії
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | зональна, лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб април, Андерсон пайн, дуб апріл, андерсон пайн |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3150 мм |
| Глибина стінки | 450 мм |
| Висота стінки | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1320 мм |
| Висота | 910 мм |
- Ціна: 14 668 ₴






