Стінка Тренто МЕБЛІ-СЕРВІС Горіх риналди + Північне дерево (203.9х35х176.8 см)

- Готово до відправки
5 937 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
* Купити меблі для вітальні Тренто МЕБЛІ-СЕРВІС можна тільки комплектом.
* Без підсвічування.

Виробник МЕБЛІ-СЕРВІС Україна.
Вітальня Тренто є новинкою 2019 року. Дана стінка має невеликі габарити, тому відмінно впишеться в будь-яку кімнату і при цьому не захаращувати і доповнить ваш інтер'єр вітальні сучасними і стильними нотками. Дана вітальня красива і в той же час практична і містка. Вона складається з відкритих і закритих поличок, вітрини, нижньої тумби з дверцятами, і великий ніші під телевізор. Стінка для вітальні виготовлена з сучасної ламінованої ДСП.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП, скло
- Колір корпусу - Горіх риналди
- Колір фасаду - Північне дерево
Габарити:
- Ширина - 204 см
- Глибина - 35 см
- Висота - 177 см
- Вага - 73 кг
Габаритні розміри ніші під ТВ:
- Ширина - 120,7 см
- Висота - 94,6 см
Схема
![]() |
Палітра кольорів
| Горіх риналди + Північне дерево | Дуб самоа + Білий (матовий) |
![]() |
![]() |
Модельний ряд
![]() |
![]() |
| Стінка Тренто Горіх риналди + Північне дерево (203.9х35х176.8 см) |
Стінка Тренто Дуб самоа + Білий (матовий) (203.9х35х176.8 см) |
Фотографії
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх риналди |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 946 мм |
| Ширина | 1207 мм |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 1768 мм |
| Глибина стінки | 350 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2039 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
- Ціна: 5 937 ₴











