Стіл 2Д2Ш Фантазія МЕБЛІ-СЕРВІС венге темний + дуб самоа (150.2х59.8х77.4 см)

- Готово до відправки
4 020 ₴
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
🕮 Каталог системи Фантазія
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Стіл Фантазія - це елемент модульної системи Фантазія. Стіл має висувну полицю під стільницею для клавіатури, а з боків 2 тумби з висувними ящиками і полицями закриті дверцятами. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим не виглядає нудно, дуже стильне поєднання говорить про гарний смак свого господаря і заряджає бадьорістю з самого ранку. Чудово підійде для інтер'єру в японському стилі.
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду - ДСП
Колір корпусу - венге темний
Колір фасаду - дуб самоа
- ширина - 150,2 см
- глибина - 59,8 см
- висота - 77,4 см
- вага - 55 кг
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 400 грн, по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- ЕКСПРЕС Доставка (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| венге темний / дуб самоа |
![]() |
Інші вироби системи Фантазія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 744 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Довжина | 1502 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 744 мм |
| Глибина стільниці | 598 мм |
| Довжина стільниці | 1502 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Дуб самоа |
- Ціна: 4 020 ₴
























