Тумба приліжкова Маркос Меблі Сервіс (комплект)
Тумбочки продаються лише парами (по 2 од.)!
Тумба приліжкова Маркос виробник меблева фабрика Меблі Сервіс (Україна).
Тумба приліжкова це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання домашніх дрібниць.
Адресна доставка кур'єром з 14.00 до 20.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Відправляємо по всій Україні Новою поштою.
передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Матеріал ламінована дсп фірми Swisspan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Габарити ліжок:
- Ширина: 51 см;
- Висота: 45,6 см;
- Глибина: 37,2 див.
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару,

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота тумби | 456 см |
| Глибина тумби | 372 см |
| Ширина тумби | 510 см |
- Ціна: 2 242 ₴




