Тумби приліжкові Кім 2 шт. Дуб карі білий + Сан-рено 51х37.2х47.2 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті 10%

🕮 Каталог системи Кім
Тумба приліжкова Кім - це елемент модульної системи Кім. Тумби йдуть комплектом по 2 одиниці. Двоколірна тумба має один висувний ящик. Ідеальне підходить для доповнення до ліжка з модульної системи надаючи зручну поверхню для розміщення нічних світильників і додаткового простору всередині тумби.
Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. За рахунок світлого кольору розширює простір.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Дуб карі білий
- Колір фасаду - Сан-ремо
Габарити:
- Ширина - 51 см
- Глибина - 37,2 см
- Висота - 47,2 см
- Вага - 26,5 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка по Києву 550 грн
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 80 грн/пачка (мінімум 150 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| Дуб карі білий + Сан-рено |
![]() |
Інші вироби Кім системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб карі білий, Дуб сантана |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 51 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота тумби | 472 см |
| Глибина тумби | 372 см |
- Ціна: 2 558 ₴

















