Тумби приліжкові Фантазія 2 шт. МЕБЛІ-СЕРВІС венге темний + дуб самоа (45х44.3х46.4 см)

- Готово до відправки
2 500 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
🕮 Каталог системи Фантазія
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Тумба нічна Фантазія - це елемент модульної системи Фантазія. Тумби йдуть комплектом по 2 одиниці. Двоколірна тумба має два висувні ящики. Ідеальне підходить для доповнення до ліжка з модульної системи надаючи зручну поверхню для розміщення нічних світильників і значної кількості простору в ящиках.
Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим не виглядає нудно, дуже стильне поєднання говорить про гарний смак свого господаря і заряджає бадьорістю з самого ранку. Чудово підійде для інтер'єру в японському стилі.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Венге темний
- Колір фасаду - Дуб самоа
Габарити:
- Ширина - 45 см
- Глибина - 44,3 см
- Висота - 46,4 см
- Вага - 31 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 400 грн, по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- ЕКСПРЕС Доставка (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| венге темний / дуб самоа |
![]() |
Інші вироби системи Фантазія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 46.4 см |
| Глибина тумби | 44.3 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Дуб самоа |
- Ціна: 2 500 ₴
























