Комод 5 Соната Венге темний + Білий 105х38х93.5 см Еверест
Відсилання Новою поштою за передоплатою 400 грн.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Комод Соната — це елемент модульної системи Соната. Двоколірний комод має 4 шухляди на роликових напрямних і 2 полички закриті дверцятами. Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми та просте забарвлення під текстуру дерева привнесуть у житло практичність і затишок. Універсальна модульна система може бути використана в сучасних вітальнях, спальнях, передпокоїх. Ця модель красиво доповнить ваше житло і стане незамінною річчю. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо по всій Україні перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
по г. Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Правий берег — Понеділок і Четверг
- Лівий берег — Вторник і П'ятниця.
- Занос на поверх за наявності ліфта 40 грн, за його відсутності 40 грн за кожен поверх.
по р. Харків до під'їзду 400 грн (заказ до 5000 грн), 400 грн (заказ понад 5000 грн)
- Вторнік, Четверг, Субота.
- Занос на поверх за наявності ліфта 40 грн, за його відсутності 40 грн за кожен поверх.
по р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Понеділок, Середина, П'ятниця.
- Занос на поверх за наявності ліфта 40 грн, за його відсутності 40 грн за кожен поверх.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 015 ₴






















































