Ліжко 1400 Соната Дуб сонома + Білий 153.3х211.2х80.5 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 600 грн.
*Знімання, не забудьте придбати 👉матрац👈 розміром 140х200 см.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Ліжко Соната — це елемент модульної системи Соната. Комфортне та практичне ліжко з високим наголов'ям. Розмір спального місця 140х200 см.
Ідеальне доповнення до модульної системи. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо всією Україною перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80.5 см |
| Довжина ліжка | 153.3 см |
| Ширина ліжка | 211.2 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ліжка з урахуванням головах | 80.5 |
- Ціна: 5 243 ₴




















































