Вішалка 800 Соната Еверест Дуб сонома 80х16.6х40 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 10%

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Вішалка Соната — це елемент модульної системи Соната. Компактна вішалка містить полку для головних уборів і п'ять подвійних гачків.
Ідеальне доповнення до модульної системи. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо всією Україною перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома | Венге темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Світло-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
- Ціна: 711 ₴






















































