Передпокій Соната 2 сонома + білий Еверест 50х38х208 см.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання за передоплатою 10%
Передпокій Соната виробник меблева фабрика Еверест (Україна).
Але не потрібно забувати, що насамперед передпокій потрібен для зберігання верхнього одягу та взуття, тому потрібно вибирати не тільки гарний дизайн, але й практичність.
Оптимальним варіантом буде купити меблі в передпокій у вигляді гарнітура (комплектом).
Характеристики передпокою:
- Передпокій Соната складається з тумби під взуття, дзеркала та вішалки.
- Виготовлена з ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Габарити передпокою в зібраному вигляді:
- Ширина: 50 см;
- Висота: 208 см;
- Глибина: 38 см.
Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 50 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Висота | 208 мм |
- Ціна: 3 128 ₴



































