Передпокій Соната 120 венге + білий Еверест 120х38х208 см.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою по передоплаті 800 грн.
Передпокій Соната виробник меблева фабрика Еверест (Україна).
Гарнітур поєднує в собі шафу для верхнього одягу, тумба для взуття та, звісно ж, дзеркало, що завжди дасть змогу поглянути на себе перед виходом, хоч як Ви поспішаєте.
Але не потрібно забувати, що насамперед передпокій потрібен для зберігання верхнього одягу та взуття, тому потрібно вибирати не тільки гарний дизайн, але й практичність.
Оптимальним варіантом буде купити меблі в передпокій у вигляді гарнітура (комплектом).
Характеристики передпокою:
- Передпокій Соната складається з тумби під взуття, дзеркала та вішалки.
- Виготовлена з ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Габарити передпокою в зібраному вигляді:
- Ширина: 120 см;
- Висота: 208 см;
- Глибина: 38 см.
| шафа 60х38х208 см | тумба 60х38х50 см | вішалка 60х2х130 см |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
КОМОДИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
СТОЛИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
КРОВАТІ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ШКАФИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 208 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 6 789 ₴








































