Кровать с 4 ящиками Модерн-140 КОМПАНИТ Венге комби (213.2х145.2х80 см)

- Готово до відправки
- Код: 365883
8 925 ₴
Отправляем Новой Почтой по предоплате в размере примерной стоимости доставки в одну сторону.
*Увага, не забудьте придбати 👉матрац👈 розміром 140х200 см.

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Під ліжком розраховане місце для висувних ящиків, які йдуть в комплекті 2 шт..
Розмір основного місця 140х200 див.
Отвір під матрац -2010х1410х60 мм.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Довжина - 213,2 см
- Глибина - 145,2 см
- Висота - 80 см
Размер упаковки: часть-1 Кровать Модерн-140 2010х702х48 мм.
Размер упаковки: часть-2 Кровать Модерн-140 1454х420х112 мм.
Адресная доставка по г. Киев курьером с 12.00 до 16.00 либо с после 16.00
- по г. Киев 400 грн до подъезда
- Дни доставки - СРЕДА, ПЯТНИЦА, СУББОТА
- Занос на этаж при наличии лифта 60 грн, при его отсутствии 60 грн за каждый этаж.
Отправляем Новой почтой по всей Украине. Предоплата 400 грн
Материал ламинированная ДСП фирмы Kronospan (Швейцария).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Довжина ліжка | 213.2 см |
| Ширина ліжка | 145.2 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
- Ціна: 8 925 ₴
















