Ліжко з 4 ящиками Модерн-140 КОМПАНІТ Вільха (213.2х145.2х80 см)

- Готово до відправки
- Код: 365886
8 925 ₴
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
*Увага, не забудьте придбати 👉матрац👈 розміром 140х200 см.

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Під ліжком розраховане місце для висувних ящиків, які йдуть в комплекті 2 шт..
Розмір основного місця 140х200 див.
Отвір під матрац -2010х1410х60 мм.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Довжина - 213,2 см
- Глибина - 145,2 см
- Висота - 80 см
Розмір упаковки: частина 1 Ліжко Модерн-140 2010х702х48 мм.
Розмір упаковки: частина-2 Ліжко Модерн-140 1454х420х112 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Колір | Вільха |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Довжина ліжка | 213.2 см |
| Ширина ліжка | 145.2 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
- Ціна: 8 925 ₴
















