Тріо Тумба 2Д МЕБЛІ СЕРВІС Венге темний + Дуб крафт (60.2х32х46 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

Виробник МЕБЛІ-СЕРВІС Україна.
Відмінною рисою модульної системи Тріо є глибина, яка не перевищує 32 см, що відмінно підходить для розміщення в передпокоях і коридорах.
Тумба Тріо - це елемент модульної системи Тріо. Тумба має дві полички закриті дверцятами і вгорі м'яку вставку для сіненія.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого будинку в сучасному стилі.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - МДФ
- Колір корпусу - Венге темний
- Колір фасаду - Дуб крафт
- Додатково - з м'яким сидінням
Габарити:
- Ширина - 60,2 см
- Глибина - 32 см
- Висота - 46 см
- Вага - 14 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00:
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості.
Палітра кольорів:
| Венге темний + Дуб крафт |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + крафт золотий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 602 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 460 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 648 ₴







